logo

Online Ücretli Danışma

Çağlayan Hukuk Bürosu, sadece yüz yüze görüşmeyle danışmanlık hizmeti vermemekte olup ayrıca başka ülke veya şehirde olan ya da vakit bulamadığı için hukuk büromuza gelemeyen kişiler için de online hukuki danışmanlık hizmetlerini internet üzerinden vermektedir.

Avukatın, talep üzerine bilgi ve birikimini, profesyonel olarak görüşünü açıkladığı danışmanlık hizmetinde emeğinin karşılığını ücret olarak alması yasa ve hakkaniyet gereğidir. Bunun yüz yüze veya internet ortamında olması arasında bir fark yoktur.

Online hukuki danışmanlık hizmeti almak isteyen kişilerin, sitemizde yer alan online ödeme sistemi ile danışmanlık ücretini ödedikten sonra başvuru formunu doldurması ve incelenmesini istediği belge veya dökümanlar var ise bunları faks, e-posta veya başvuru formu yoluyla bizlere ulaştırması gerekmektedir. Başvuru yapılması durumunda alanında uzman avukatlar tarafından en kısa sürede dönüş yapılacaktır.

Online danışmanlık hizmeti aldıktan sonra aynı konuyla ilgili problemlerin giderilmesi için tekrar hukuki desteğe ihtiyaç duyulması halinde yeniden danışmanlık ücreti ödemek durumunda kalmadan bizimle tekrar iletişime geçebilirsiniz.

Online hukuki danışmanlık hizmeti karşılığı olarak avukatlık asgari ücret tarifesine göre ücretlendirme yapılmaktadır. Söz konusu ücretin miktarı başvuru formunda yer almaktadır.